Rudina Magjistari shkel rregullin e saj, ndan si rrallëherë disa foto të së bijës

Moderatorja shumĂ« e dashur nga publiku, Rudina Magjistari Ă«shtĂ« shumĂ« diskrete pĂ«r jetĂ«n private. Ajo Ă«shtĂ« munduar qĂ« bashkĂ«shortin dhe vajzĂ«n ta mbajĂ« jashtĂ« mediave. MirĂ«po, sĂ« fundmi duket se ka bĂ«rĂ« njĂ« lĂ«shim tĂ« vogĂ«l. Prej disa ditĂ«sh, Rudina ndodhet me pushime nĂ« AfrikĂ« dhe pĂ«rveç se ka ndarĂ« pamje nga vendi, duket se …

Rudina Magjistari flet për bashkëshortin dhe zbulon të pathënat: Më toleron më shumë, është vërtetë i mrekullueshëm

Moderatorja e njohur dhe shumĂ« e dashur pĂ«r publikun shqiptar, Rudina Magjistari, ka folur si rrallĂ«herĂ« nĂ« njĂ« intervistĂ« pĂ«r bashkĂ«shortin e saj, Xhavit Bajrami, shkruan Billbordi.net Çifti kanĂ« mĂ« shumĂ« se 10 vjet tashmĂ« qĂ« janĂ« bashkĂ« dhe duket se kanĂ« gjetur kiminĂ« e duhur me njĂ«ri-tjetrin. GjatĂ« njĂ« interviste me moderatorin Labinot Gashi …