Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Rudina Dembacaj i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

Çfarë do bënte Rudina Dembacaj nëse bashkëshorti do e tradhtonte? Kjo është pyetja që iu drejtua moderatores dhe aktores, e cila shpeshherë i jep mundësinë ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje, mes tyre dhe personale. Rudina nuk ka ngurruar të përgjigjet duke treguar se do të ndahej. “Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le …

Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut tregojnë qartë raportin mes tyre: Njerka më trajton keq

Rudina Dembacaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit të saj Mark Frroku. Megjithatë kurioziteti i ndjekësve mbetet i madh. Aktorja ka realizuar së fundmi një intervistë virtuale në Instagram, ku mes të tjerash dikush i shkruan: “Pse nuk ke postuar më foto me vajzën e vogël të Markut?” …