Ronela Hajati habit me përgjigjen në lidhje me Noizyn: S’do t’i thoja kurrë jo

BashkĂ«punimet janĂ« kthyer nĂ« njĂ« trend vitet e fundit pĂ«r kĂ«ngĂ«tarĂ«t shqiptar, fansat kanĂ« shijuar projektet e pĂ«rbashkĂ«tat tĂ« artistĂ«ve tĂ« tyre tĂ« preferuar, por kanĂ« dĂ«shira edhe pĂ«r dyshe tĂ« reja. NĂ« njĂ« bisedĂ« virtuale nĂ« Instagram, njĂ« fans i Ronela Hajatit ka shprehur dĂ«shirĂ«n pĂ«r bashkĂ«punimin e saj me Rigels Rajkun tĂ« njohur …

Befason Ronela Hajati, tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë

KĂ«ngĂ«tarja shumĂ« e pĂ«rfolur, Ronela Hajati Ă«shtĂ« munduar gjithmonĂ« tĂ« jetĂ« e rezervuar pĂ«r jetĂ«n e saj private. MirĂ«po, pavarĂ«sisht kĂ«saj, ajo nuk nguron qĂ« herĂ« pas here tĂ« ndajĂ« detaje. SĂ« fundmi, Ronela i ka dhĂ«nĂ« mundĂ«sinĂ« fansave tĂ« saj tĂ« bĂ«jnĂ« pyetjet qĂ« dĂ«shirojnĂ« nĂ« Instagram dhe padyshim ato kanĂ« qenĂ« tĂ« shumta. …

Duhet të ishe ftuar në Sunny Hill’, Ronela Hajati habit me përgjigjen

Ronela Hajati ka bĂ«rĂ« sĂ« fundmi njĂ« bisedĂ« virtuale me ndjekĂ«sit nĂ« rrjete sociale, ku kĂ«ta tĂ« fundit i kanĂ« thĂ«nĂ« se ajo duhet tĂ« kishte qenĂ« e ftuar nĂ« “Sunny Hill Festival”. MirĂ«po Ronela i ka habitur tĂ« gjithĂ« me pĂ«rgjigjen e saj “S’jemi nĂ« atĂ« nivel akoma”, ka shkruar kĂ«ngĂ«tarja. Mos ishte ironi? …

Ronela Hajati ka një kusht për djalin që do t’i fitojë zemrën, shumë i lehtë

KĂ«ngĂ«tarja e njohur, Ronela Hajati, zbuloi disa ditĂ« mĂ« parĂ« se Ă«shtĂ« single, duke u shprehur se Ă«shtĂ« gati tĂ« dalĂ« nĂ« takim me dike, duke treguar se Ă«shtĂ« shumĂ« e angazhuar me muzikĂ«n dhe kjo gjĂ« nuk ia lejon t’i pĂ«rkushtohet dikujt. NdĂ«rkohĂ«, sĂ« fundmi, Ronela ka rrĂ«fyer edhe njĂ« nga “kushtet” qĂ« duhet …

Në pikë të verës, Ronela Hajati ia huq me stilin e veshjes

Ronela Hajati, vazhdon tĂ« jetĂ« shumĂ« aktive nĂ« jetĂ«n artistike shqiptare, kĂ«tĂ« verĂ« ajo ka qenĂ« mĂ« shumĂ« se kurrĂ« aktive, duke sjellĂ« kĂ«ngĂ« shumĂ« ritmike tĂ« cilat janĂ« dĂ«gjuar shumĂ«. Madje, suksesin e saj ajo Ă«shtĂ« duke e shtrirĂ« pĂ«rtej kufijve shqiptar, pasi sĂ« fundmi ka bĂ«rĂ« njĂ« performancĂ« nĂ« Madrid tĂ« SpanjĂ«s. E …

Ronela Hajati nuk po del dot në takim romantik me një djalë, çfarë po e pengon

Ronela Hajati e ka mbajtur jetĂ«n e saj private gjithmonĂ« larg vĂ«mendjes mediatike, kĂ«ngĂ«tarja nuk ka preferuar tĂ« japĂ« kurrĂ« detaje, por me postimin e fundit ajo na tregoi se Ă«shtĂ« gati tĂ« njohĂ« dikĂ«. Por cila Ă«shtĂ« arsyeja qĂ« Ronela nuk e ka ende dikĂ« pranĂ« vetes? Si duket janĂ« angazhimet profesionale ato qĂ« …

Ronela Hajati tregon cilën pjesë të trupit të saj nuk e pëlqen fare: Janë shumë të shëmtuara

TĂ« gjithĂ« kanĂ« komplekse pĂ«r pamjen, por ka disa qĂ« kanĂ« vendosur qĂ« ta duan veten ashtu siç janĂ«. Mund tĂ« ketĂ« pjesĂ« tĂ« trupit qĂ« do t’i kishim dashur ndryshe, por jemi mirĂ« edhe kĂ«shtu siç i kemi. Ashtu si Ronela Hajati, qĂ« megjithĂ«se “i urren” kĂ«mbĂ«t e saj (gishtat), prapĂ« i trajton, bĂ«n …

Më keq se thyerja e zemrës, shikoni se çka i ndodhi Ronela Hajatit

NĂ«se mendoni se njĂ« zemĂ«r e thyer Ă«shtĂ« gjĂ«ja mĂ« e keqe, e keni gabim. TĂ« paktĂ«n kĂ«shtu thotĂ« Ronela Hajati. KĂ«ngĂ«tarja ka treguar se ka mĂ« keq se kaq, ajo ka publikuar nĂ« Instastory njĂ« foto ku shihet se i Ă«shtĂ« thyer thoi. “Ke njĂ« zemĂ«r tĂ« thyer? Po vuan? Provo tĂ« thyesh njĂ« …