Ylli Baka bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Romeo Veshajn: Ata nuk janë këngëtarë?

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top”. Ylli Baka i ka kënduar vazhdimisht vendit të tij, por kohët këngëtari na ka zbuluar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me vëllezërit korçarë Endrin dhe Stefin. ”Do të sjellë një bashkëpunim jo me vëllezërit pogradecar por …

Nga koncerti, Donaldi e Elgit Doda provokojnë me gjuhën jashtë

Donald, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda po vazhdojnë me koncerte, për të performuar projektet e tyre që kanë kapur miliona shikime, shkruan Billbordi.net Ata janë mjaft të pëlqyer në secilin vend ku së fundmi ishin në një koncert në Gjakovë. Ata publikuan një foto duke falënderuar për pritjen. Vëmendje marrin me pozën me gjuhën jashtë./Billbordi.net/ …

Këngëtari i njohur i dha fjalën Romeos së do i këndoj në dasmë

Romeo Veshaj humoristi dhe moderatori i njohur e gjeti këngëtarin për dasmën e tij kurdo që kjo të ndodhë, shkruan Billbordi.net Në një foto bashkë me Alban Skenderaj ai shkroi: ”Më dha fjalën se do më këndoj në dasmë” shkruajti Romeo. Këngëtarin e gjeti derisa nuk dihet a e ka gjetur nusen, apo eshte duke …