Dalin pamjet: Einxhel dhe Atdheu ishin ne një lidhje dashurie? (VIDEO)

Eixhel Shkira u bë e njohur për publikun shqiptar, pas hyrjes së saj në Big Brother Albania Vip, e sigurisht njihet edhe si modele, shkruan Billbordi.net Jo vetëm për famë, Einxhel ia pa hajrin Big Brother edhe për jetën sentimentale, pasi e gjati dashurin tek dj i njohur kosovar, Dagz. Ata sic duhet janë në …