Nora Istrefi lajmërohet nga pushimet, kaq tërheqëse po duket ajo

Nora Istrefi, vazhdon tĂ« jetĂ« shumĂ« i komentuar, ajo Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tare shumĂ« e dashur pĂ«r publikun dhe vazhdon tĂ« jetĂ« shumĂ« aktive nĂ« botĂ«n e muzikĂ«s. MirĂ«po, ajo Ă«shtĂ« mĂ« shumĂ« e pĂ«rfolur pĂ«r jetĂ«n e saj private, martesa dhe ndarja e saj me Robert BerishĂ«n ende po pĂ«rflitet. Gjithsesi, ajo po vazhdon jetĂ«n e …

Kaq shumë është rritur vajza e Nora Istrefit dhe Robertit (VIDEO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janĂ« ndĂ«r personazhet mĂ« tĂ« komentuara tĂ« shoĂ«bizit. Ata janĂ« ndarĂ« kohĂ« mĂ« parĂ« nga njĂ«ri tjetri por cifti janĂ« prindĂ«r tĂ« njĂ« vajze, shkruan InfoKosova. Rene si duket tashmĂ« i Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« si shoqe mami NorĂ«s. Kjo pasi kĂ«ngĂ«tarja ka ndarĂ« disa video tĂ« vajzĂ«s nga pushimet qĂ« po …