“TĂ« gjithĂ« po martohen, ti kur do ta bĂ«sh?” Noizy befason me pĂ«rgjigjen e tij

Ashtu si nĂ« çdo intervistĂ« qĂ« jep, Noizy nuk i ka shpĂ«tuar as nĂ« intervistĂ«n e fundit pyetjve rreth jetĂ«s private. NĂ« tĂ« gjitha prononcimet qĂ« ka bĂ«rĂ« rreth jetĂ«s sĂ« tij private, Noizy Ă«shtĂ« shprehur se Ă«shtĂ« beqar dhe do tĂ« vijojĂ« tĂ« jetĂ« vetĂ«m pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ«, nĂ« intervistĂ«n e fundit …

Ronela Hajati habit me pĂ«rgjigjen nĂ« lidhje me Noizyn: S’do t’i thoja kurrĂ« jo

BashkĂ«punimet janĂ« kthyer nĂ« njĂ« trend vitet e fundit pĂ«r kĂ«ngĂ«tarĂ«t shqiptar, fansat kanĂ« shijuar projektet e pĂ«rbashkĂ«tat tĂ« artistĂ«ve tĂ« tyre tĂ« preferuar, por kanĂ« dĂ«shira edhe pĂ«r dyshe tĂ« reja. NĂ« njĂ« bisedĂ« virtuale nĂ« Instagram, njĂ« fans i Ronela Hajatit ka shprehur dĂ«shirĂ«n pĂ«r bashkĂ«punimin e saj me Rigels Rajkun tĂ« njohur …

‘I penduar’ Noizy zbulon se çfarĂ« do tĂ« donte tĂ« fshinte nga biografia e tij

Noizy Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r reperĂ«t mĂ« nĂ« zĂ« tĂ« momentit, fokusi i tij i momentit Ă«shtĂ« pikĂ«risht koncerti “Alpha Show”. Me herĂ«t, ai ka patur disa pĂ«rplasje me kolegĂ«t e tij dhe pĂ«r kĂ«tĂ«, ai tha se do donte t’i fshinte nga biografia. “ZĂ«nkat 100 perqind, S’ka problem ato me kĂ«ngĂ« janĂ« ok, le tĂ« …

Noizyt i ndodh e papritura në koncert, por mënyra si ai e menaxhoi situatën mori gjithë vëmendjen (VIDEO)

Incidentet nĂ« jetĂ«n e njĂ« artisti janĂ« tĂ« shumta, ajo ç’ka bĂ«n dallimin Ă«shtĂ« mĂ«nyra si ata i menaxhojnĂ« kĂ«to situata. PĂ«r Noizyn, duket se asnjĂ« problem nuk kalon me stres dhe vĂ«shtirĂ«si. KĂ«tĂ« e ka treguar edhe nĂ« njĂ« nga koncertet e tij tĂ« fundit. Reperi ishte duke performuar njĂ« nga kĂ«ngĂ«t e tij …

Noizy do të organizojë koncert me 14 Gusht, Stresi del me njoftimin e papritur (VIDEO)

Reperi i njohur, Stresi, ka njoftuar se do tĂ« jetĂ« pjesĂ« e koncertit “Alpha Show” qĂ« do tĂ« organizojĂ« Noizy me 14 Gusht. GjatĂ« intervistĂ«s sĂ« pak javĂ«ve mĂ« parĂ« pĂ«r “Abc e pasdites”, Noizy nuk e pĂ«rjashtoi mundĂ«sinĂ« e pjesĂ«marrjes sĂ« Stresit, mirĂ«po sĂ« fundmi, Ă«shtĂ« konfirmuar zyrtarisht. Lajmi Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« me dije pĂ«rmes …

Noizy publikon këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana (VIDEO)

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor. ‘Benzi i ri’ titullohet projekti mĂ« i ri i kĂ«ngĂ«tarit. Kjo kĂ«ngĂ« Ă«shtĂ« kompletuar edhe nĂ« aspektin vizual ku pjesĂ« e klipit Ă«shtĂ« edhe reperja Loredana Zefi. Loredana para pak kohĂ«sh solli bashkĂ«punimin me reperin tĂ« cilin e publikuan para disa jave dhe …

E ka mbajtur prej vitesh larg syrit të publikut, Noizy zbulon nëse do të jetë vajza e tij e pranishme në koncertin madhështor

Siç dihet tashmĂ« reperi i njohur shqiptar Noizy (Rigels Rajku) Ă«shtĂ« baba i njĂ« vajze, e cila quhet Leandra, ai i ka kushtuar asaj edhe kĂ«ngĂ«n e famshme ‘’Noku’, mirĂ«po gjithmonĂ« kujdeset qĂ« ta mbaj atĂ« larg syrit tĂ« publikut dhe medias. SĂ« fundmi ai ka zbuluar nĂ«se vajza e tij 15 vjeçare, e cila …

Sheila Haxhiraj bĂ«n lĂ«msh rrjetin me deklaratĂ«n e fundit pĂ«r Noizyn: “MĂ« shumĂ« se shokĂ«â€

NjĂ« deklaratĂ« e Sheila Haxhirajt pĂ«r reperin Rigels Rajku, i njohur nga tĂ« gjithtĂ« si Noizy, po bĂ«n bujĂ« tĂ« madhe nĂ« rrjet. NĂ« njĂ« ‘ask me a question’ nĂ« Instagram, njĂ« ndjekĂ«s e pyeti SheilĂ«n pĂ«r raportet e saj me Noizyn. “Po me Noizyn si i keni marrĂ«dhĂ«niet mĂ« pĂ«rpara keni qenĂ« miq jeni …

Noizy nuk largohet nga muzika pa bërë një këngë me këtë artiste

Noizy ka folur pĂ«r “Pushime On Top” lidhur me jetĂ«n e tij personale dhe profesionale, jo vetĂ«m kaq, por ai foli edhe pĂ«r artistĂ« tĂ« ndryshĂ«m, ku u ndal edhe te Elvana Gjata. Ai tha se ka menduar qĂ« tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« bashkĂ«punim me Elvana GjatĂ«n. “Kemi folur me ElvanĂ«n. Noizy i dikurshĂ«m, i 2008-Ă«s, …

Nuk ka mĂ« Yll Limani! Noizy zbulon ‘mbiemrin’ e ri qĂ« do tĂ« ketĂ« kĂ«ngĂ«tari

ArtistĂ«t shqiptarĂ« janĂ« mjaft aktivĂ« nĂ« rrjetet sociale ku pĂ«rveç projekteve muzikore apo koncerteve, publikojnĂ« shpesh edhe video pĂ«r tĂ« qeshur nĂ«n shoqĂ«rinĂ« e njĂ«ri-tjetrit. Ky Ă«shtĂ« rasti i dy artistĂ«ve, reperit Noizy dhe kĂ«ngĂ«tarit Yll Limani, tĂ« cilĂ«t kanĂ« treguar se pĂ«rveçse kolegĂ« apo bashkĂ«punĂ«torĂ« nĂ« muzikĂ« janĂ« edhe miq tĂ« mirĂ«. SĂ« fundmi …