Monika Lubonja i jep fund beqarisë? Aktorja e njohur i habit dhe fut të gjithë në dyshime: Po e provoj përsëri

Monika Lubonja është në qendër të vëmendjes së fundmi për shkak të një videoje të publikuar në Tik Tok. Ajo është shfaqur e veshur me të bardha e me disa lule në dorë. “Po e provoj përsëri”, ka shkruar aktorja duke nxitur aludimet se i ka dhënë fund beqarisë, por si të jetë e vërteta? …