Miriam Cani bën dedikimin e veçant për Alban Skenderaj

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një ndër çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Megjithëse janë goxha aktivë në rrjetet sociale, ata rrallë herë ndajnë poza krah njeri tjetrit por ama kur postojnë sigurohen që të jenë dedikime të ëmbla dashurie. Së fundmi, Miriami ka publikuar në InstaStory një foto të Albanit i …