Andi shfaqet i penduar, ja deklarata e tij për ish të dashurën Melisën

Andi Shehi po vazhdon tĂ« jetĂ« emri mĂ« i klikuar kohĂ«ve tĂ« fundit. Kjo sepse si pjesĂ«marrĂ«s nĂ« “PĂ«rputhen” bĂ«ri bujĂ« tĂ« madhe, e nami u bĂ« me bashkimin e tij dhe MelisĂ«s, shkruan Billbordi.net Ish-konkurrenti shqiptar doli çift me Melisa Lleshi por pĂ«rralla e dashurisĂ« mbaroi shumĂ« shpejt. I ftuar nĂ« emision, Andi hapi …

E pabesueshme: Aktorja e serialit ‘HIT’ tĂ« momentit nĂ« Turqi me origjinĂ« shqiptare (VIDEO)

Shpesh nĂ« media lexojmĂ« lajme pĂ«r origjinĂ« shqiptare tĂ« aktorve turk e kjo sigurisht shkaku i numrit tĂ« madh tĂ« shqiptarve qĂ« kanĂ« emigruar nĂ« Turqi, shkruan Billbordi.net SĂ« fundmi njĂ« ndĂ«r aktoret mĂ« tĂ« pĂ«rfolura tĂ« momentit Sumeyye Aydogan ose ndryshe e njohur si Melisa nĂ« serialit qĂ« po thyen rekorde nĂ« Turqi, Duy …