Nga jahti luksoz Megi Pojani i ‘marron’ fansat me këto lëvizje (VIDEO)

Megi Pojani ka nisur sërish pushimet. Ajo po qëndron në një vend mjaft të bukur e luksoz, shkruan Billbordi.net E nga bregdeti nuk kishte si mos të shijonte një shëtitje me jaht luksoz. Nga aty Megi ndau disa video duke vallëzuar dhe po duket tejet tërheqëse. Djemt u marruan pas saj./Billbordi.net/ VIDEO:

Sa e ëmbël dukej Megi Pojani kur ishte fëmijë, shikojeni (FOTO)

Megi Pojani sot është ndër modelet dhe moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, shkruan Billbordi.net Ajo merr vëmendje me secilën paraqitje të saj dhe komentohet shumë për format që ajo posedon. Megi shpesh ndanë foto të ndryshme me 445 mijë ndjeksit e saj në Instagram, e që shpesh janë të nxehta. Së fundi ajo …

Megi Pojani ‘habit’ ndjekësit me foto ku shihet e shtrirë

Megi Pojani moderatorja e njohur po vazhdon të mahnit rrjetin me foto shume te nxheta. Së fundmi nga pushimet publikoi një foto ku shihet e shtrirë, shkruan Billbordi.com Ajo duket mahnitëse veshur në fustan veror dhe duket shume bukur. Format e saj trupore janë me të vërtetë për lakmi nga gjitha vajzat./Billbordi.net/ FOTO: