Lulja e Medës publikon pamje sapo ka dal nga frizerka, thjeshtë mahnitëse

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda, ani pse nuk ka një profesion të veçantë, Lulja është shumë aktive në rrjetin social, instagram. Duke qenë se është nënë e katër fëmijëve, Lulja shumicën e kohës e kalon në shtëpi me më të dashurit e saj. Se fundmi Lulja është bërë gati për të …

Lulja e Medës bënë ‘sfilatë’ në tepihun e kuq si modele (VIDEO)

Luljeta u bë e njohur duke qenë bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Pergjecaj – Meda. Ajo tanimë numëron 141 mijë ndjekës në faqen e saj zyrtare në Instagram. Lulja komentohet dhe shpesh merr vëmendje me imazhet që poston për fansat. Së fundi, ajo ka qenë pjesë e një dasme ku është shfaqur veshur në një fustan …

Lulja po shkëlqen si nuse sapo del nga frizerka (VIDEO)

Gruaja e Medës gjithmonë duket bukur me pozat e shumta që publikon. Ajo e dëshmon shumë herë që është meraklike të rregullohet si nuse, dhe të shkëlqejë me veshjet unike. Në një imazh të fundit, Lulja me modelin perfekt të flokëve dhe grimin e bukur duket për mashallah. Për më shumë, shikojeni./kosovarja VIDEO: