Me këtë fustan Marina Vjollca, do ta bëjë për vete edhe një herë Getin

Ajo është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Marina Vjollca, ka kohë të gjatë që është pjesë e televizioneve dhe gjithmonë ka ditur të i bëjë për vete publikun. Tani pasi jemi në sezonin e verës, ajo është duke shijuar në maksimum ditët e pushimit së bashku me Getin dhe vajzën e saj. …

Marina Vjollca befason me pamje nga shtrati i gjumit, pa pikë grimi

Marina Vjoclla, është njëra nga moderatoret më të njohura e të dashura për publikun shqiptar. Ani pse ka kohë që është pjesë e mediave, ajo prapë se prapë është në qendër të vëmemjdjes, shkruan Billbordi.net Duke qenë se është figurë publike, ajo gjithmonë mundohet që në ekran të paraqitet me shumë stil. Ajo se fundmi …