Manjola Nallbani feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 53 vjeç. Ndonëse vitet kanë ikur, Manjola ka spikatur gjithmonë për linjat perfekte. Sot ajo ka publikuar një video nga pishina, ku shfaqet me te brendshme dhe me forma perfekte. “Ja te vishemi bukur me kostum …