Luana ndryshon pamjen, nuk po njihet më

Luana Vjollca, është padyshim vajza e rrjeteve sociale, karrierën e nisi si velinë, por më pas ajo zgjodhi të jetë edhe prezantuese. Me talentin dhe pamjen e saj ajo arriti të krijojë edhe një emision të saj i cili rezultoi shumë i suksesshëm. Tani, ajo ka zgjedhur një tjetër rrugë, duke hyrë në tregun muzikor …

Thumbon sërish Luana Vjollca: Nuk mbulohet dielli me shoshe

Që kur u mbyll faqja e saj në Instagram “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca duket se po hedh thumba ndaj ish-drejtuesit e saj. Pasi dha një mesazh indirekt, edhe minuta më parë veproi njësoj. Me disa poza shumë terheqese ajo tha se nuk mund të mbulohet dielli me shosh. “Nuk m’lohet dielli me shoshe”, përshkrim …

Reagon Luana Vjollca pasi Top Channel e nxori jashtë loje dhe i bënë atë që nuk e priste

Mbrëmjen e kaluar faqja në Instagram e programit “Shiko Kush Luan” është fshirë duke u zëvendësuar me atë të “Dancing Ëith The Stars”, programit më të ri që pritet të nisë në Top Channel. Pak minuta më parë lidhur me këtë ka reaguar moderatorja Luana Vjollca e cila ka postuar disa foto me shkrimin “Mos …

Programi i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë ndjekësit e ish emisionit të Luana Vjollcës

Luana Vjollca mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga ekrani më i ndjekur mediat në Shqipëri, Top Channel. Kryefjala ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka mbi 100 mijë ndjekës në këtë rrjet social i është fshirë emri i “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing …

Pasi pranuan publikisht lidhjen ndahen Luana Vjollca dhe Krenari?

Nuk ka shumë javë që kur publikuan foton e parë si çifte. E siç duket, kjo foto mori mësysh’, shkruan Billbordi.net Bëhet fjalë për këngëtaren Luana Vjollca dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit, bisnizmeni Krenar Cocaj. Një postim i fundit, i Luanes ka habitur fansat të cilët kanë dyshuar një krisje mes çiftit. “Ta …

Krenari do të bëhet xheloz kur ti shoh këto foto të Luana Vjollcës, ka bukur duket

Luana Vjollca është ndër këngëtaret dhe moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Billbordi.net Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku herë pas here ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit, e së fundi ka kapur viral edhe në TikTok. Së fundi ajo ka ndarë disa foto tejet tërheqëse në rrjet. Teksa vë …