Lei Kraja gjen sozinë dhe s’do ta besoni se kush

Moderatorja e njohure sportit, Lei Kraja ka gjetur sozinë e saj, ajo ka postuar një foto të modeles egjiptiane Rola Ghorab që duket sikur është motra binjake e Leit tonë simpatike. Lei është më e famshme në Instagram pasi numëron mbi 200 mijë ndjekës, ndërkohë që Rola ka mbi 20 mijë të tillë. Por edhe …