E pabesueshme: Sara publikon Ledrin duke bërë ‘thashetheme’ për këtë këngëtare (VIDEO)

Sara Hoxha publikoi një video në Insta Story. Aty shihet Ledri derisa flet për Dhurata Dorën. Përderisa ata kanë shoqëri të fortë nuk mungojnë as shakat nga ana e Ledrit. Ndërsa Sara është aty me telefon në dorë për të sjell të gjitha këto momente për ndjekësit./InfoKosova/ VIDEO:

Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri Vula e bëri për vete

Sara Hoxha ka nisur të dalë më shpesh në intervista duke na zbuluar më shumë për jetën e saj dhe të Ledrit. E ftuar së fundmi në “Prive”, blogerja ka folur që nga marrëdhënia e saj me Ledrin, mëmësinë dhe planet për të ardhmen. Ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe tri tiparet më të …