Pasi pranuan publikisht lidhjen ndahen Luana Vjollca dhe Krenari?

Nuk ka shumë javë që kur publikuan foton e parë si çifte. E siç duket, kjo foto mori mësysh’, shkruan Billbordi.net Bëhet fjalë për këngëtaren Luana Vjollca dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit, bisnizmeni Krenar Cocaj. Një postim i fundit, i Luanes ka habitur fansat të cilët kanë dyshuar një krisje mes çiftit. “Ta …