Elgit Doda i drejtohet fansave, pason komenti epik i Klea Hutës

Dikur preferonte ta zhvillonte pasionin pĂ«r muzikĂ«n vetĂ«m nga studioja e tij muzikore, ndĂ«rsa sot ai Ă«shtĂ« shumĂ« i angazhuar me koncerte. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r Elgit DodĂ«n, i cili brenda kĂ«tij viti ka qenĂ« shumĂ« aktiv me projekte muzikore, sĂ« fundmi, kantautori ka ndarĂ« disa foto nga njĂ« koncert ku ka falenderuar fansat. “Falenderim pĂ«r …

Identike si Bora Zemani, sa shumë i ngjan kjo moderatore Borës nuk do ju besoni syve

Se i ngjan Bora Zemanit Ă«shtĂ« komentuar shpesh ish konkurrentja e PĂ«rputhen, Efi, shkruan Billbordi.net Por nĂ« njĂ« foto qĂ« publikoi sĂ« fundmi moderatorja e njohur Klea Huta konsiderohet qĂ« Ă«shtĂ« e ngjashme shumĂ« si Bora Zemani. Ajo ka marrĂ« pozĂ«n pothuajse tĂ« njĂ«jtĂ« si moderatorja e PĂ«rputhen dhe me tĂ« vĂ«rtetĂ« duken tĂ« njĂ«jta. …