Shfaqet pa grim dhe duket krejt ndryshe: Pushimet e nxehta të Kejvina Kthellës

Modelja e njohur Kejvina Kthella është vazhdimisht aktive në rrjete sociale, ku poston momentet e udhëtimet e saj luksoze, shkruan Billbordi.net Këtë verë, modelja ka pushuar në disa vende ekzotike, ku së fundi ka kaluar disa ditë relaksi në Punta Cana. Ajo nuk ka kursyer fotot në “Instagram”, ku shfaqet me rroba plazhi të modeleve …

Kejvina nuk ka të ndalur, kaq tërheqëse duket në këtë fustan të shkurtër

Ajo përvec formave që posedon komentohet mjaft shumë edhe për jetën luksoze që bën, shkruan Billbordi.net Bëhet fjalë për modelen e njohur Kejvina Kthellën e cila është ndër modelet më të përfolura në mbarë trojet shqiptare. Së fundi modelja ka ndarë një imazh të ri në Instagram. E veshur me një fustan tejet të shurtër …