Stresi dhe Keisi rikthehen sërish bashkë? Zbulohen detaje

Stresi dhe Keisi kanë marrë sërish vëmendjen e ndjekësve me veprimet e tyre të fundit duke ngritur dyshime se mund të jenë rikthyer sërish bashkë, reperi ka publikuar këngën e re me titull “M’ke harru” që duket si dedikim për (ish) partneren e tij, shkruan Billbordi.net Në këngë Stresi flet për një histori dashurie të …