Kaq tërheqëse duket Jasmina e Përputhen në fundin e shkurtër

Jasmina Kadriu Ă«shtĂ« ndĂ«r personazhet mĂ« tĂ« pĂ«rfolura nga dalja e saj prej programit tĂ« dashurisĂ«, shkruan Billbordi.net Qysh nga hyrja e saj nĂ« emisionin e dashurisĂ« nĂ« ‘PĂ«rputhen’ e deri mĂ« sot Jasmina shpesh herĂ« ka qenĂ« pjesĂ« e lajmeve rozĂ«. Ajo Ă«shtĂ« mjaft aktive nĂ« rrjetet sociale ku herĂ« pas here ndanĂ« foto …

I ulur në prehrin e Jasminës së Përputhen, Ardian Bujupi bën lëmsh rrjetin me videon e fundit

Ardian Bujupi kishte zgjedhur qĂ« tĂ« qĂ«ndrojĂ« larg vĂ«mendjes mediatike dhe mediave rozĂ« deri kĂ«tĂ« vit, muajit e fundit emri i tij Ă«shtĂ« lakuar jo pak nĂ« mediat rozĂ« herĂ« pĂ«r lidhjen me Jasmin Kadriun e herĂ« pĂ«r lidhje me Sabrine Khan. NĂ« tĂ« gjitha intervistat qĂ« ka dhĂ«nĂ«, artisti nuk ka folur asnjĂ«herĂ« nĂ« …