Çfarë ka ndodhur? Merr vendimin e papritur Flori Mumajesi

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ndonëse nuk ka publikuar hite të reja nuk i ka munguar asnjëherë mbështetja nga fansat e tij. Por kohët e fundit Flori jo vetëm që nuk ka publikuar këngë por ka fshirë fotot dhe videot në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”. Flori gjithashtu nuk ka asnjë llogari …

Flori Mumajesi, Arbana Osmani dhe Eduarti bëhen bashkë, zbulohet projekti i madh që po përgatisin, dalin në dritë detajet e para

Flori Mumajesi dhe çifti Arbana Osmani-Eduart Grishaj po vijnë me një projekt. Sigurisht nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim muzikor, por për diçka që ka lidhje me këngën, ‘Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar’. Prej vitesh tashmë Festivali është drejtuar nga njerëz të ndryshëm të medias. Dy vite më parë nga Vera Grabocka me …