Fjoralba Ponari vajzë shumë me fat, partneri i bën gjestin e veçantë

Dikur jetĂ«n private e ruante hermetike, por tani Fjoralba nuk ngurron tĂ« postojĂ« foto me partnerin e saj, Françeskon, i cili Ă«shtĂ« dhe mbĂ«shtetĂ«si mĂ« i madh i saj. SĂ« fundmi Françesko ka bĂ«rĂ« njĂ« gjest tĂ« veçantĂ« duke pozuar nĂ« njĂ« vend ku shfaqet posteri i FjoralbĂ«n. Foton e ka ndarĂ« vetĂ« moderatorja nĂ« …

Nuk do ta njihni! Fjoralba Ponari shfaqet si kurrë më parë, publikon pamjet e ralla

NjĂ« top modele, Fjoralba Ponari ndan kujtime speciale nga fĂ«mijĂ«ria. E si dhe dihet Fjoralba Ponari Ă«shtĂ« njĂ« nga moderatoret mĂ« tĂ« dashura tĂ« publikut. SĂ« fundmi ajo Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nostalgjike pĂ«r kujtimet nga fĂ«mijĂ«ria. Ajo ka postuar njĂ« video nĂ« Instagram ku shfaqet duke modeluar. NĂ« video dĂ«gjohet gjithashtu edhe i ati i FjorablĂ«s …