Shumë romantikë, kështu e shijojnë perëndimin Fifi dhe Adisi

Ata tĂ« dy janĂ« çifti mĂ« i pĂ«rfolur aktualisht, Fifi dhe Adisi, janĂ« dyshja qĂ« vonĂ« pranuan qĂ« janĂ« nĂ« lidhje dashurie. Ani pse pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ« e mbajtĂ«n fshehtĂ«, tani tĂ« dy po shijojnĂ« nĂ« maksimum romancĂ«n e tyre. NdonĂ«se Fifi Ă«shtĂ« shumĂ« e angazhuar nĂ« koncerte, ajo prapĂ« se prapĂ« gjen …

Fifi ka humbur shumë kilogramë, po duket si loqk e vërtetë

Filloreta Raçi, vazhdon tĂ« jetĂ« emĂ«r shumĂ« i dashur pĂ«r publikun. TĂ« gjithĂ« e njohin si Fifi, pĂ«r shkak tĂ« dashurisĂ« sĂ« saj sĂ« madhe qĂ« ndan ajo me audiencĂ«n e saj. Hyrja e saj nĂ« Big Brother Albania bĂ«ri bujĂ« tĂ« madhe, kjo pĂ«r shkak tĂ« disa problemeve shĂ«ndetĂ«sore qĂ« kishte. Por, tani duket …

Fifi nuk di të ndalet, nga makina prezanton këngën e re bashkë me partnerin

KĂ«ngĂ«tarja, Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi nuk di tĂ« ndalet sa i pĂ«rket risive nĂ« jetĂ«n profesionale, pasi qĂ« ajo sĂ«rish Ă«shtĂ« nĂ« pĂ«rgatitje tĂ« njĂ« tjetĂ«r projekti tĂ« ri muzikor, pĂ«r tĂ« cilin akoma nuk ka dhĂ«nĂ« njĂ« datĂ« tĂ« saktĂ« publikimi. Artistja njĂ« gjĂ« tĂ« tillĂ« e tregoi pĂ«rmes njĂ« postimi …

Fifi dhe Adisi do martohen së shpejti? Deklarata e fundit i surprizoi të gjithë

KĂ«ngĂ«tarja e njohur nga Kosova, Fifi, ka surprizuar jo pak me njĂ« deklaratĂ« tĂ« bĂ«rĂ« nĂ« rrjetet sociale duke lĂ«nĂ« tĂ« kuptohet se ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi po mendojnĂ« tĂ« hedhin njĂ« hap tĂ« rĂ«ndĂ«sishĂ«m siç Ă«shtĂ« martesa. Edhe pse nuk kanĂ« ende njĂ« vit bashkĂ«, Fifi Ă«shtĂ« shprehur se ka gjetur …

Sa ndryshe, Fifi vjen në stilin që nuk e kemi parë asnjëher më parë

Fifi Ă«shtĂ« ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« suksesshme dhe mĂ« tĂ« talentuara e cila ka dĂ«shmuar atĂ« me performancat e saja tĂ« shumta plotĂ«sisht live, shkruan Billbordi.net Ajo poashtu Ă«shtĂ« shumĂ« e pĂ«rfolur nĂ« mediat rozĂ« sa i pĂ«rket jetĂ«s sĂ« saj private. SĂ« fundi ajo ka ndarĂ« disa foto interesante nĂ« Instagram. Veshur me njĂ« …

Fifi nuk po nxjerr më foto me të dashurin e saj Adisin, ky është reagimi i tij

Fifi e Adisi janĂ« ndĂ«r çiftet mĂ« tĂ« komentuara momentalisht e ndĂ«r çiftet mĂ« tĂ« reja nĂ« estradĂ«, shkruan Billbordi.net Mund tĂ« themi me plotĂ« bindje qĂ« ata janĂ« poashtu edhe ndĂ«r çiftet mĂ« simpatike tĂ« estrades muzikore. Dyshja mĂ« nuk ndajnĂ« foto e video me njĂ«ri tjetrin si mĂ« parĂ« dhe kaq mjaftoi qĂ« …

Kaq bukur po i bie Fifi tupanit në mes të koncertit, habiten fansat (VIDEO)

Fifi Ă«shtĂ« ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« suksesshme dhe mĂ« tĂ« talentuara e cila ka dĂ«shmuar me çdo performancĂ« tĂ« saj live. Ajo poashtu Ă«shtĂ« shumĂ« e pĂ«rfolur nĂ« mediat rozĂ« sa i pĂ«rket jetĂ«s sĂ« saj private, e sĂ« fundmi shkaku i lidhjes me Adisin, shkruan Billbordi.net Fifi Ă«shtĂ« shumĂ« e angazhuar me mbrĂ«mje muzikore …