“Lekët shkojnë dhe vijnë, shkoni në pushime lërëni punët”, Enca jep disa këshilla

Këngëtarja shumë e përfolur, Enca Haxhia, i shijon gjithmonë pushimet. Kjo ka bërë që së fundmi, ajo të ndajë edhe disa këshilla me ndjekësit e saj. Përmes disa postimeve në Instastory, këngëtarja ka bërë thirrje që lekët nuk janë asgjë para kujtimeve që njeriu krijon nga momentet e bukura të jetës. Sipas Encës, gjithçka që …

Paparacët e zbulojnë Encën nga bregdeti, shumë ndryshe nga ajo që shfaqet në Instagram

Enca Haxhiu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të show bizit shqiptarë. Pasi u bë banore rezidente në Dubai, këngëtarja është rikthyer në Shqipëri për të vazhduar pushimet. Duke u shfaqur gjithnjë në formë të mirë dhe forma atraktive, paparacit e kanë zbuluar së fundi se si duket në të vërtetë. Ka …

Pa grim dhe filtra, kështu po duket Enca

Ndonse të gjitha vajzat e showbizit kanë sfidën mes njëra tjetrës për pamjen natyrale e jo vetëm, ndonse ajo që shohim çdo ditë e më pak janë vajzat e showbizit pa make up fare, shkruan Billbordi.net Ndonse edhe kur thonë që s’kanë përsëri vendosin shumë filtra. Epo mesa duket Enca i sfidoi të gjitha, së …

Enca habit, edhe në plazh qëndron e grimuar (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhiu, po vazhdon të shijoj pushimet në bregdet e si duket kjo verë do zgjat pak si shumë këtë vit, shkruan Billbordi.net Prej atje, bukuroshja po sjell foto e video atraktive ku nuk mungojnë poza të nxehta. Por në foton e fundit këngëtarja tërheq vëmendjen me një tjeter detaj i …