SytĂ« zemra: Elvana Gjata e bĂ«n gjestin emocionues pĂ«r babain e saj nĂ« mes tĂ« skenĂ«s sĂ« ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

Elvana Gjata performoi mbrĂ«mjen e djeshme nĂ« natĂ«n e parĂ« tĂ« festivalit “Sunny Hill”. KĂ«ngĂ«tarja bĂ«ri njĂ« gjest emocionues nĂ« mes tĂ« skenĂ«s pĂ«r tĂ« atin qĂ« festonte ditĂ«lindjen. Ajo i uroi ditĂ«lindjen publikisht, teksa sĂ« bashku me turmĂ«n kĂ«nduan njĂ«zĂ«ri “ShumĂ« urime pĂ«r ty”. Elvana e ka publikuar videon e kĂ«tij momenti nĂ« rrjete …

Noizy nuk largohet nga muzika pa bërë një këngë me këtë artiste

Noizy ka folur pĂ«r “Pushime On Top” lidhur me jetĂ«n e tij personale dhe profesionale, jo vetĂ«m kaq, por ai foli edhe pĂ«r artistĂ« tĂ« ndryshĂ«m, ku u ndal edhe te Elvana Gjata. Ai tha se ka menduar qĂ« tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« bashkĂ«punim me Elvana GjatĂ«n. “Kemi folur me ElvanĂ«n. Noizy i dikurshĂ«m, i 2008-Ă«s, …

Elvana Gjata shfaqet mahnitëse në fotot e reja me fustan të verdhë

Elvana Gjata e ka nisur edhe kĂ«tĂ« sezonĂ« me shumĂ« suksese dhe koncerte. PĂ«rpos performancĂ«s, kĂ«ngĂ«tarja merr vĂ«mendje edhe me stilin e veçantĂ« qĂ« ka. Edhe kĂ«tĂ« herĂ« artistja Ă«shtĂ« shfaqur terheqĂ«se me pozat nĂ« fustanin e verdhĂ« e tĂ« shkurtĂ«r tĂ« kompletuar me bluz tĂ« shkurtĂ«r qĂ« ia theksonin format. “PĂ«rgjithmonĂ« jam ajo vajzĂ«â€, …

Ky është fiksimi i Elvana Gjatës gjatë verës

Mos u pĂ«rpiqni ti tregoni tĂ« kundĂ«rtĂ«n, Elvana Gjata e ka treguar tashmĂ« se cili Ă«shtĂ« fiksimi i jetĂ«s sĂ« saj, janĂ« kĂ«to çizme me push, qĂ« Elvana i paska ngjyra-ngjyra nĂ« garderobĂ«n e saj. PĂ«rshembull nĂ« koncertin e saj tĂ« fundit nĂ« GjakovĂ« kĂ«ngĂ«tarja Ă«shtĂ« shfaqur me njĂ« “body” shumĂ« terheqes kur ç’tĂ« shohĂ«sh …

Habit Elvana Gjata: Publikon pamje duke ngrënë llak flokësh

Elvana Gjata shpeshherĂ« poston video qĂ« bĂ«hen mjaft virale nĂ« rrjetin mĂ« trend tĂ« momentit TikTok, shkruan Billbordi.net E sĂ« fundmi ka bĂ«rĂ« njĂ« tĂ« tillĂ«, por veç se vitale duket mjaft e dĂ«mshme, Elvana ka qenĂ« duke u rregulluar ndĂ«rkohĂ« qĂ« po hante njĂ« sallatĂ«. “Faleminderit vajza qe mĂ« bĂ«ni çik yzmet. Sa i …

Elvana Gjata është kaq e bukur edhe pa grim (FOTO)

Elvana Gjata ka nisur tĂ« aktivizohet edhe nĂ« rrjetet sociale kohĂ«ve tĂ« fundit e kjo sigurisht vjen shkaku i fansave tĂ« shumtĂ« qĂ« ajo numĂ«ron, shkruan Billbordi.net JanĂ« shpeshtuar postimet e ElvanĂ«s e sidomos ato nĂ« rrjetin e saj social Instagram. Ajo mahniti fansat me postimin e fundit ku ka marrĂ« pĂ«lqime e komente mjaftĂ« …