Elgit Doda i drejtohet fansave, pason komenti epik i Klea Hutës

Dikur preferonte ta zhvillonte pasionin për muzikën vetëm nga studioja e tij muzikore, ndërsa sot ai është shumë i angazhuar me koncerte. Bëhet fjalë për Elgit Dodën, i cili brenda këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore, së fundmi, kantautori ka ndarë disa foto nga një koncert ku ka falenderuar fansat. “Falenderim për …

Nga koncerti, Donaldi e Elgit Doda provokojnë me gjuhën jashtë

Donald, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda po vazhdojnë me koncerte, për të performuar projektet e tyre që kanë kapur miliona shikime, shkruan Billbordi.net Ata janë mjaft të pëlqyer në secilin vend ku së fundmi ishin në një koncert në Gjakovë. Ata publikuan një foto duke falënderuar për pritjen. Vëmendje marrin me pozën me gjuhën jashtë./Billbordi.net/ …