Si po arrin ta fshehë Einxhel Shkira shtatzëninë e saj?

Padyshim dy nga emrat mĂ« tĂ« komentuar nĂ« mediat rozĂ« janĂ« Einxhel dhe Dagz. QĂ« prej nisjes sĂ« romancĂ«s brenda shtĂ«pisĂ« sĂ« “BBVIP” dhe deri mĂ« tani, dyshja i kanĂ« treguar publikut dashurinĂ« e madhe qĂ« kanĂ« pĂ«r njĂ«ri-tjetrin. E teksa tashmĂ« çifti po pĂ«rjetojnĂ« prej muajsh lidhjen e tyre tĂ« dashurisĂ«, shumĂ« thashetheme qarkulluan …

Kunata i bën dedikimin e ëmbël Einxhelit, mos e humbisni

Einxhel Shkira mori njĂ« dedikim tĂ« Ă«mbĂ«l nga kunata e saj. Motra e Dagzit publikoi njĂ« foto me kafe dhe shkroi: ”Kuni mos je pĂ«r njĂ« kafe turke mĂ« mungon”. Derisa Einxhel e riposton duke thĂ«nĂ« se i mungon edhe asaj dhe do vij sĂ« shpejti./InfoKosova/ FOTO:

Në 7 mujorin e lidhjes së tyre, Einxhel zbulon veprën e parë të dashurisë që i dedikoi DJ Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz padyshim janĂ« njĂ« nga çiftet mĂ« simpatike dhe mĂ« tĂ« pĂ«rfolura tĂ« momentit. Lidhja e dyshes, e cila nisi brenda shtĂ«pisĂ« sĂ« Big Brother Vip Albania, po ecĂ«n pĂ«r mrekulli dhe ditĂ«n e sotme ata festojnĂ« 7 mujorin e lidhjes. NĂ« kĂ«tĂ« ditĂ« speciale Einxhel ka publikuar njĂ« story nĂ« …

Dalin pamjet: Einxhel dhe Atdheu ishin ne një lidhje dashurie? (VIDEO)

Eixhel Shkira u bĂ« e njohur pĂ«r publikun shqiptar, pas hyrjes sĂ« saj nĂ« Big Brother Albania Vip, e sigurisht njihet edhe si modele, shkruan Billbordi.net Jo vetĂ«m pĂ«r famĂ«, Einxhel ia pa hajrin Big Brother edhe pĂ«r jetĂ«n sentimentale, pasi e gjati dashurin tek dj i njohur kosovar, Dagz. Ata sic duhet janĂ« nĂ« …

Einxhel shtatzënë? Reagon për herë të parë dhe zbulon si qëndron e vërteta

DitĂ«t e fundit nĂ« media u aludua se moderatorja e njohur shqiptare Einxhel Shkira Ă«shtĂ« shtatzĂ«nĂ«, mirĂ«po pas kĂ«tyre reagoi vet Einxhel me anĂ« tĂ« disa shkrimeve nĂ« InstaStory, shkruan Billbordi.net Ajo tregoi se ky lajm Ă«shtĂ« i pavĂ«rtetĂ« ku dhe kĂ«rkoi tĂ« mos flisnin nĂ« emĂ«r tĂ« saj. ‘PĂ«rpiquni tĂ« mos flisni me bindje …

Pas propozimit për martesë, Einxhel zbulon se ku do ta kalojnë mujin e mjaltit me Dagzin

Moderatorja dhe modelja Einxhel Shkira ka postuar njĂ« status ku tregon se do martohej me dikĂ« qĂ« thotĂ« fjalĂ«t qĂ« ajo do dĂ«shironte dhe duket se partneri i saj Dj Dagz i plotĂ«son kĂ«to kushte, shkruan Billbordi.net Prandaj Einxhel ka zgjedhur t’i propozojĂ« vetĂ« e para, si Elsa e Pallatit 176, “DJ Dagz marry me”, …

Ku po i kalon Einxhel ditët e nxehta të shtatzënisë këtë verë?

QĂ« prej daljes nga Big Brother Vip Albania tĂ« modeles e modratores Einxhel ShkirĂ«s e DJ Dagz, Ă«shtĂ« pĂ«rfolur pĂ«r njĂ« shtatzĂ«ni tĂ« mundshme, shkruan Billbordi.net Madje edhe sĂ« fundmi e ftuar nĂ« She/He’s on Top, Manushi e ka pyetur pĂ«r veshjen duke shtuar aludimet, madje Einxhel as nuk Ă«shtĂ« ngritur tĂ« sfilojĂ«, e kjo …

E papritur: Einxheli i propozon martesë Dagzit, kjo është përgjigja epike e tij

Dyshja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po vazhdojnĂ« tĂ« shijojnĂ« romancĂ«n e tyre qĂ« e krijuan nĂ« shtĂ«pinĂ« e famshme tĂ« Big Brother VIP Albania dhe janĂ« pothuajse tĂ« pandashĂ«m kudo qĂ« shkojnĂ«, shkruan Billbordi.net Einxhel ka bĂ«rĂ« njĂ« dedikim pĂ«r Dagzin teksa nuk ka hezituar qĂ« t’i kĂ«rkoj tĂ« martohet me tĂ«, moderatorja dhe …

Einxhel e publikon Dagzin në gjumë, thotë se i vjen keq

Modelja dhe moderatorja e njohur Einxhel Shkira qĂ« kur u dashurua nĂ« Dagzin na sjell foto tĂ« shumta me tĂ«, shkruan Billbordi.net Ajo pĂ«lqen qĂ« me fansat e tyre tĂ« ndaj momente tĂ« shumta nga pĂ«rditshmĂ«ria. SĂ« fundmi publikoi disa foto me Dagzin ku ky i fundit shihet se Ă«shtĂ« nĂ« gjumĂ«. ”NdonjĂ«herĂ« mĂ« vjen …

Einxheli publikon foton më të ëmbël krah të dashurit të saj Dagzit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janĂ« ish banorĂ« tĂ« Big Brother Albania VIP ku dhe u lidhĂ«n brenda e sot po duken mĂ« tĂ« dashuruar sĂ« kurrĂ«, shkruan Billbordi.net Distanca nuk po i pengon qĂ« tĂ« kenĂ« lidhje tĂ« shĂ«ndoshĂ«, ato udhĂ«tojnĂ« nĂ« lokacionin e njĂ«ri tjetrit ShqipĂ«ri-KosovĂ« thuajse çdo javĂ«. Ajo ka publikuar sĂ« …