Efi dëshpëron me fytyrën pa grim: Ku i mbeti bukuria?

Ish-konkurrentja e “PĂ«rputhen”, Efi Dhedhes, gjithmonĂ« Ă«shtĂ« shfaqur e kuruar nĂ« emision, me fustana te bukur, make up e kuruar deri ne maksimum, shkruan Billbordi.net MirĂ«po, tani Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« pjesĂ« e emisionit, “Kepi i Tundimeve”, po shfaqet ashtu siç Ă«shtĂ« nĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ«. NĂ« episodin qĂ« Ă«shtĂ« transmetuar sĂ« fundmi, Efi ka dĂ«shpĂ«ruar me pamjen …

KĂ«shtu e ‘dridhin’ kur bĂ«hen bashkĂ« Efi dhe Mikela, ish konkurentet e PĂ«rputhen (VIDEO)

Efi Dhedhes e Mikela nuk po i ndahen njĂ«ra tjetres e si duket janĂ« shumĂ« shoqe tĂ« ngushta. Shpesh i shohim bashkĂ« ku edhe po ankohen se janĂ« beqare e po i kalojnĂ« ditĂ«t bashkĂ«, shkruan Billbordi.net SĂ« fundmi ishte Mikela qĂ« publikoi njĂ« video bashke me Efin, e ka bĂ«rĂ« bujĂ«. NĂ« veturĂ« ato …

Efi provokon keq me foto nga plazhi, kaq bukur duket

Ish konkurrentja e programit te dashurisĂ« PĂ«rputhĂ«n, Efi Dhenes, ka mahnitur fansat e saj me fotot e fundit, shkruan Billbordi.net Me njĂ« pozĂ« nga plazhi, Efi u sigurua tĂ« provokoj mjaftĂ« shumĂ«. Ajo kishte veshur rroba plazhi dhe me format e saj e bĂ«ri shumĂ« nxehtĂ«. NĂ« kĂ«tĂ« fotografi Efi pranoj komente nga mĂ« tĂ« …

Kaq mahnitëse duket Efi kur del në mbrëmje

Efi Dhedhes u bĂ« e njohur me pjesĂ«marrjen nĂ« emisionin PĂ«rputhen, ku ishte njĂ« ndĂ«r vajzat mĂ« tĂ« bukura nĂ« program, shkruan Billbordi.net MegjithĂ«se nuk mundi tĂ« gjej dashurinĂ« ajo po shijon famĂ«n qĂ« i dha ky emision, e sĂ« fundmi Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« pjesĂ« edhe i programit mĂ« tĂ« ri njejt pĂ«r dashuri Kepi i …

Efi e Përputhen, provokon fansat me fustanin shumë të hapur

U bĂ« e njohur pas pjesĂ«marrjes nĂ« emisionin e dashurisĂ« “PĂ«rputhĂ«n” nga ku doli e pa perputhur. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r Efi Dhedhes, e cila Ă«shtĂ« shndĂ«rruar njĂ« prej fytyrave mĂ« tĂ« bukura tĂ« ekrant shqiptar, shkruan Billbordi.net SĂ« fundmi, bukuroshja nĂ« llogarinĂ« e saj nĂ« Instagram ka shpĂ«rndarĂ« foto nĂ« tĂ« cilat ajo dukej mjaftĂ« …