Edona Llalloshi merr vëmendjen e gjithë dasmorëve me fustanin që ka veshur

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Së fundi ajo ishtë e ftuar të këndonte në një dasëm. Këngëtarja ka ndarë një imazh nga atje dhe po duket tejet bukur, do marr gjithë vëmendjen në dasëm./InfoKosova/ FOTO: