Drini Zeqo zbulon kur do të vendos unazën në gisht: Nuk jam xheloz

Drini Zeqo e ka mbajtur jetën e tij private larg vëmendjes së mediave. Por së fundmi, spikeri i lajmeve ka zbuluar disa detaje nga jeta personale. I ftuar në një intervistë për “Pushime On Top”, gazetarit dhe spikerit të njohur iu drejtuan disa pyetje ngacmuese rreth jetës së tij personale, të cilave ai iu përgjigj …