Beatrix Ramosaj ‘pranon’ për herë të parë dedikimin për Donald Veshajn dhe bën deklaratën e papritur: Me tjetrën të bëjë çfarë të dojë

Beatrix Ramosaj megjithëse e ka mohuar disa herë që këngët që ka publikuar pas daljes nga “Big Brother Vip” nuk kanë qenë dedikim për Donald Veshajn, ajo nuk e mohon faktin që ato tekste i përshtaten historisë së saj. “Ma shumë se ti”, ishte një nga këngët që kudo u përfol se ishte një dedikim …

Ylli Baka bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Romeo Veshajn: Ata nuk janë këngëtarë?

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top”. Ylli Baka i ka kënduar vazhdimisht vendit të tij, por kohët këngëtari na ka zbuluar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me vëllezërit korçarë Endrin dhe Stefin. ”Do të sjellë një bashkëpunim jo me vëllezërit pogradecar por …

Xhensila Myrtezaj shfaqet në krah të Donald Veshajt: Bashkëpunim së bashku?

Kur shikon bashkë Donald Veshajn dhe Xhensila Myrtezaj, pyetja më normale është; ndonjë bashkëpunim mes tyre? Duke qenë se aktori e ka marrë seriozisht punën e muzikës, kjo është një mundësi e mirë. Së fundmi, Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj në Tik-Tok një video, ku duket me Donaldin. Dyshja duken duke u argëtuar …

U tha se Donaldi i kopjoi tekstin e këngës së saj, reagon Beatrix Ramosaj

Donaldi zbuloi me një postim në Instagram një rresht nga kënga e re që do të publikojë. “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, shkroi ai. Menjëherë artisti u akuzua për kopjim nga fansat e Beatrixës duke qenë se këngëtarja në këngën “Faj”, që i dedikoi atij shprehej: “Sy në sy pa fjalë …

Donaldi i bën dedikim romantik Borës, fansat e vërshojn: Kopjon, këto ishin fjalët e Trixës për ty

Me anë të një postimi në Instagram, Donaldi na ka treguar pak nga kënga e re. “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, janë fjalët e Donaldit që menjëherë fansat i kanë interpretuar si dedikim për Borën. Mirëpo krahas adhuruesve të çiftit Donald-Bora, të cilët plotë bindje thonë që është dedikimi i rradhës …

Donaldi për vëmendje mban në krah Borën por hedh kunja drejt Trixes

Tashmë është e kotë ti kthehemi një historie që përveç shtatzanive, pati gjithçka si nëpër telenovelat Meksikane, Bora-Donaldi-Trixa u bënë kryefjalë e lajmeve dhe portaleve. Kjo histori mbushi jo vetëm xhepat e tyre por edhe axhendën e karrierën. Donaldi së fundmi ka provokuar zemërimin e atyre që e ndjekin në Instagram, kjo sepse postimi i …

Donald Veshaj bën paralajmërimin që askush nuk e priste, ia thotë hapur Borës

Donald Veshaj ka paralajmëruar këngën e tij më të re, i cili ka publikuar në Instagramin e tij disa foto të reja ku shfaqet në det, krahas së cilave ka shkruar një varg nga teksti. “Te kuptoj me mire me sy se me fjale…”, janë fjalët e Donaldit që menjëherë fansat i kanë interpretuar si …

Dalin pamjet e fundit: Bora dhe Donaldi janë bashkë për pushime në Jug të Shqipërisë

Tashmë nuk ka më dyshime që moderatorja e njohur Bora Zemani dhe aktori dhe moderatori Donald Veshaj janë rikthyer bashkë, shkruan Billbordi.net Fotot e publikuara nga JOQ e vërtetojnë më së miri, ku shihet dyshja që po kalon pushimet bashkë, ku nuk mungojnë as familjarët e tyre. Bora shihet në kafe me vëllain e saj …

Nga sot nisi zyrtarisht pushimet në jug të vendit, ja çfarë e pret Bora Zemanin

Moderatorja e mirënjohur, po shijon këto ditë pushimet e saj. Rreth orës 5 së mëngjesit, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në një vend bregdetar. Kaq mjaftoi që fansat ta lidhin me faktin se çifti është bashkuar në jug të vendit. Që pas përfundimit të “Më lër të flas”, Donald Veshaj po shijon ditët …