Edhe këtë e bëri: Reperi Don Xhoni po bëhet me avion privat

Reperi i njohur, Don Xhoni është mjaftë aktiv në rrjete sociale, ku poston detaje për projektet muzikore si dhe momente nga përditshmëria. Artisti 22 vjeçar shpesh herë komentohet për jetën luksoze që e ka arritur në këtë moshë përmes tregut muzikorë. Pas publikimit të makinave të shtrenjta dhe shtëpive luksoze, Don Xhoni ka zbuluar se …

Pas Noizyt, ish e dashura ruse e Don Xhonit i ‘vihet pas’ Butrintit

Ariana Lirey nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar, e kjo shkaku i një lidhje të saj me një shqiptar, shkruan Billbordi.net Krejt kjo pasi ajo u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin nga Drenica Don Xhonin, por pas një lidhje relativisht të gjatë dyshja konfirmuan ndarjen pak muaj më parë …