Si po arrin ta fshehë Einxhel Shkira shtatzëninë e saj?

Padyshim dy nga emrat më të komentuar në mediat rozë janë Einxhel dhe Dagz. Që prej nisjes së romancës brenda shtëpisë së “BBVIP” dhe deri më tani, dyshja i kanë treguar publikut dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin. E teksa tashmë çifti po përjetojnë prej muajsh lidhjen e tyre të dashurisë, shumë thashetheme qarkulluan …

Në 7 mujorin e lidhjes së tyre, Einxhel zbulon veprën e parë të dashurisë që i dedikoi DJ Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz padyshim janë një nga çiftet më simpatike dhe më të përfolura të momentit. Lidhja e dyshes, e cila nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, po ecën për mrekulli dhe ditën e sotme ata festojnë 7 mujorin e lidhjes. Në këtë ditë speciale Einxhel ka publikuar një story në …

Pas propozimit për martesë, Einxhel zbulon se ku do ta kalojnë mujin e mjaltit me Dagzin

Moderatorja dhe modelja Einxhel Shkira ka postuar një status ku tregon se do martohej me dikë që thotë fjalët që ajo do dëshironte dhe duket se partneri i saj Dj Dagz i plotëson këto kushte, shkruan Billbordi.net Prandaj Einxhel ka zgjedhur t’i propozojë vetë e para, si Elsa e Pallatit 176, “DJ Dagz marry me”, …

E papritur: Einxheli i propozon martesë Dagzit, kjo është përgjigja epike e tij

Dyshja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre që e krijuan në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Albania dhe janë pothuajse të pandashëm kudo që shkojnë, shkruan Billbordi.net Einxhel ka bërë një dedikim për Dagzin teksa nuk ka hezituar që t’i kërkoj të martohet me të, moderatorja dhe …

Einxhel e publikon Dagzin në gjumë, thotë se i vjen keq

Modelja dhe moderatorja e njohur Einxhel Shkira që kur u dashurua në Dagzin na sjell foto të shumta me të, shkruan Billbordi.net Ajo pëlqen që me fansat e tyre të ndaj momente të shumta nga përditshmëria. Së fundmi publikoi disa foto me Dagzin ku ky i fundit shihet se është në gjumë. ”Ndonjëherë më vjen …

Einxheli publikon foton më të ëmbël krah të dashurit të saj Dagzit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë ish banorë të Big Brother Albania VIP ku dhe u lidhën brenda e sot po duken më të dashuruar së kurrë, shkruan Billbordi.net Distanca nuk po i pengon që të kenë lidhje të shëndoshë, ato udhëtojnë në lokacionin e njëri tjetrit Shqipëri-Kosovë thuajse çdo javë. Ajo ka publikuar së …

Kjo është dhurata e ‘çuditshme’ që Einxheli mori nga Dagzi kësaj radhe

Einxhël Shkira dhe DJ Dagz janë ndër ciftet më të dashura të cilët dolën nga Big Brother VIP Albania. Ata së fundi kanë bërë pushimet e para si cift tashmë, shkruan Billbordi.net E sigurisht nga këto pushime nuk munguan as foto e video të shumta të dyshes. Së fundi Einxhel Shkira ka treguar se familjes …