Bora Zemani së shpejti në kërcim me yjet, publikon pamjet e dukjes së saj në xhirimet e para

Bora Zemani tani më është një emër i njohur për veshin e publikut shqiptarë. Ajo është një nga moderatoret më të suksesshme dhe jo vetëm, prezantuesja njihet edhe si aktore dhe kërcimtare. Pas suksesit më emisionin e dashurisë “Përputhen”, Bora Zemanin do e shohim së shpejti në “Dancing with the stars”. Këtë e ka lajmëruar …

Erdhi përgjigja që prisnim! Bora Zemani publikon videon që konfirmon çdo gjë

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka konfirmuar më në fund zërat që do të jetë pjesë e emisionit më të ri në Top Channel, “Dancing with the Stars”. Moderatorja ka publikuar një video ku konfirmon çdo gjë. E në shkrimin e saj krahas videos ka ftuar një ndër pronaret e Top Channel për një kërcim …

Programi i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë ndjekësit e ish emisionit të Luana Vjollcës

Luana Vjollca mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga ekrani më i ndjekur mediat në Shqipëri, Top Channel. Kryefjala ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka mbi 100 mijë ndjekës në këtë rrjet social i është fshirë emri i “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing …

Jo në Përputhen, ja ku do e shohim Bora Zemanin tash e tutje, surprizuese lëvizja e Valbona Selimllarit

Javë më parë përfundoi edhe sezoni i tretë i “Përputhen” që për tërë këto sezone resht ishte nën moderimin e moderatores Bora Zemani, shkruan Billbordi.net Por aventura e saj televizive nuk përfundon këtu sepse asaj i është besuar një tjetër format i cili ka një kategori tjetër, atë të vallëzimit. Bëhet fjalë për “Dancing with …