‘Hoxhë a është haram me punu në klub të natës’, bëhet bujë me videon e Dafina Zeqirit

Përdoruese e rrjetit social ‘Tik-Tok’ është edhe artistja shqiptare Dafina Zeqiri. Nga aty Dafina ndan video që marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave, shkruan lajmi. Para disa javësh artistja realizoi një video-incizim në këtë rrjet social ku në sfond dëgjohej një thënie e hoxhës Shefqet Krasniqi. ‘A është haram me punu në club …

Epike: Shikoni se si amerikani nxehë atmosferën me këngën e Dafina Zeqirit (VIDEO)

Që ajo ka fansa kudo në botë, kjo nuk është diçka e re, por që edhe një amerikan është në gjendje të këndojë një këngë të saj shumë mirë kjo padyshim është arritje. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, jehona e këngëve të së cilës ka kaluar oqeanin, së fundmi është bërë viral një moment kur …

“Turp t’ju vijë, fundërrina” Këngëtarja e njohur shqiptare i kthehet keq ndjekësit

Shpeshherë këngëtarët shqiptarë janë akuzuar për blerje klikimesh. Nuk kanë munguar as thumbat për njëri-tjetrin. I fundit ishte Noizy, i cili akuzoi Taynën, Butrint Imerin dhe Mozzik për blerje klikimesh për hitin “Pare”, e cila u publikua në një ditë me këngën që solli me Loredanën. Së fundmi, me një akuzë të tillë është përballur …

Dafina Zeqiri vjen me lajmin e madh, ja për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, ka dhënë lajmin e madh. Për këngën e cila u bë virale ende pa u publikuar, tregoi se e ka gati për publikim. Me një imazh artisti, zbuloi se nesër në ora 18:00 do të lansohet kënga “Dhimbje dhimbje”. Kështu që qëndroni gati, sepse ka nisur numërimi prapa për hitin e …