Capital T, Anxhela Peristerit dhe Mandi bëjnë namin në Youtube, 2.5 milionë klikime për një ditë me këngën e re

Capital T, Anxhela Peristeri dhe Mandi publikuan dje, 30 korrik këngën e tyre më të re me titull “Habibi”, një këngë ritmike, verore me elemente tallavaje. Mesa duket publiku shqiptar e ka mirëpritur projektin e tre këngëtarëve, i cili deri më tani ka marrë 2,494,223 klikime ne Youtube. Teksti i këngës është shkruar nga Anxhela …