Bëhet bujë e madhe nga gjesti i veçantë i fanses ndaj Butrint Imerit në koncert (VIDEO)

Një gjë e dimë me siguri, Butrint Imeri është këngëtari i preferuar i vajzave. Autori i hitit “Dale” numëron një numër të madh fansash, sidomos të gjinisë femërore të cilët e ndjekin kudo në koncerte. Përpos mbështetjes dhe dashurisë, vajzat nuk kursehen edhe të “përkujdesen” për idhullin e tyre kur kanë mundësinë. Së fundmi është …

Butrint Imeri shfaqet me tatuazhin e njejtë me vajzën e panjohur, dalin pamjet

Koncertet e këngëtarëve janë zakonisht të mbushura me të papritura, e sidomos ato të Butrint Imerit. Kështu, për shembull disa ditë më parë ai u përfshi në një ngjarje të papritur ku disa persona u zunë dhe ai iu drejtua atyre me fjalët ‘katunarë’ dhe ‘bala’, gjë për të cilën më pas iu kërkoi faljes. …

Butrint Imeri bën gjestin emocionues për fansat e tij, mos e humbisni

Këngëtari shumë i dashur nga vajzat, Butrint Imeri ka bërë një gjest shumë të bukur, duke emocionuar të gjithë fansat e tij. Pavarësisht, se në këtë periudhë ai është shumë i angazhuar me koncerte në shumë qytete, ka zgjedhur që më të madhin ta mbajë falas. Përmes një postimi në Instagram, Butrinti ka njoftuar se …

E mbajtën lidhjen sekret, ndahet Butrint Imeri nga aktorja Olta Beqiri

Butrint Imeri këngëtari i hiteve prej një viti është përfolur për një lidhje me aktoren shqiptare Olta Beqiri, shkruan Billbordi.net Dyshja janë kapur mat në disa raste edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar kurrë lidhjen e leje më për ta pranuar, por tani duket se Butrinti dhe Olta i kanë ndarë rrugët. …

Pas Noizyt, ish e dashura ruse e Don Xhonit i ‘vihet pas’ Butrintit

Ariana Lirey nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar, e kjo shkaku i një lidhje të saj me një shqiptar, shkruan Billbordi.net Krejt kjo pasi ajo u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin nga Drenica Don Xhonin, por pas një lidhje relativisht të gjatë dyshja konfirmuan ndarjen pak muaj më parë …