Bora Zemani ju dërgon puthje, por cila është arsyeja?

Bora Zemani është person mjaftë pozitiv, e dashur dhe e qetë. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një imazh me një kapele dhe syze. Grim nuk kishte vendosur fare, por dukej bukur si gjithmonë. Imazhin e shoqëroi edhe më një mbishkrim me emoi të buzëve./kosovarja FOTO:

MĂ« e bukur nĂ«na sesa bija, Bora Zemani na prezanton me nĂ«nĂ«n e saj si “kukull”

Bora Zemani, vazhdon tĂ« jetĂ« njĂ« emĂ«r shumĂ« i komentuar nĂ« show-bizz. QĂ« kur ajo hyri nĂ« Big Brother dhe u puth me Donaldin, Bora ka qenĂ« gjithonĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. Por, duket kjo nuk po e mĂ«rzit aq shumĂ« moderatoren, pasi ajo po vazhdon jetĂ«n e saj sikurse çdo herĂ«. Ani pse djali …

Bora Zemani e bĂ«n “namin”, publikon foto nĂ« kĂ«tĂ« gjendje

Bora Zemani, vazhdon tĂ« jetĂ« emĂ«r shumĂ« i komentuar me javĂ«t e fundit. QĂ« kur ajo prezantoi emisionin e dashurisĂ« PĂ«rputhen, ajo gjithmonĂ« ishte nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. Por historia e saj me Donald Veshajn, e bĂ«ri atĂ« njĂ«rin nga personazhet mĂ« tĂ« kilikuara dhe shumĂ« tĂ« pĂ«rfolur. Tani, ajo duket se po i shijon …

Bora Zemani po shkëlqen në krahët e këtij mashkulli, ja kush është

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, padyshim Ă«shtĂ« njĂ« emĂ«r shumĂ« i diskutuar. Ani pse programi i dashurisĂ«, PĂ«rputhen ka mbaruar, ajo vazhdimisht Ă«shtĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. Lidhja e saj e dashurisĂ« me Donald Veshaj bĂ«ri bujĂ« tĂ« madhe, duke bĂ«rĂ« kĂ«shtu qĂ« çifti nĂ« fjalĂ« tĂ« jetĂ« gjithmonĂ« pre e mediave rozĂ«. Bora …

Donaldi i bën dedikim romantik Borës, fansat e vërshojn: Kopjon, këto ishin fjalët e Trixës për ty

Me anĂ« tĂ« njĂ« postimi nĂ« Instagram, Donaldi na ka treguar pak nga kĂ«nga e re. “TĂ« kuptoj mĂ« mirĂ« me sy se me fjalĂ«â€Šâ€, janĂ« fjalĂ«t e Donaldit qĂ« menjĂ«herĂ« fansat i kanĂ« interpretuar si dedikim pĂ«r BorĂ«n. MirĂ«po krahas adhuruesve tĂ« çiftit Donald-Bora, tĂ« cilĂ«t plotĂ« bindje thonĂ« qĂ« Ă«shtĂ« dedikimi i rradhĂ«s …

Donaldi për vëmendje mban në krah Borën por hedh kunja drejt Trixes

TashmĂ« Ă«shtĂ« e kotĂ« ti kthehemi njĂ« historie qĂ« pĂ«rveç shtatzanive, pati gjithçka si nĂ«pĂ«r telenovelat Meksikane, Bora-Donaldi-Trixa u bĂ«nĂ« kryefjalĂ« e lajmeve dhe portaleve. Kjo histori mbushi jo vetĂ«m xhepat e tyre por edhe axhendĂ«n e karrierĂ«n. Donaldi sĂ« fundmi ka provokuar zemĂ«rimin e atyre qĂ« e ndjekin nĂ« Instagram, kjo sepse postimi i …

Bora Zemani mĂ« nĂ« fund zbulohen se a u largua nga “PĂ«rputhen”

Tash e sa kohĂ« nĂ« media po pĂ«rflitet se moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani do largohet nga reality-show, ‘PĂ«rputhen’. Sot kĂ«to lajme i konfirmoi vet Bora sot me anĂ« tĂ« njĂ« postimi nĂ« Instagram. Po ashtu ajo ka folur pĂ«r rrugĂ«timin e ri ku konfirmoi se do jetĂ« prezantuese e emisionit “Dancing With the …

Donald Veshaj bën paralajmërimin që askush nuk e priste, ia thotë hapur Borës

Donald Veshaj ka paralajmĂ«ruar kĂ«ngĂ«n e tij mĂ« tĂ« re, i cili ka publikuar nĂ« Instagramin e tij disa foto tĂ« reja ku shfaqet nĂ« det, krahas sĂ« cilave ka shkruar njĂ« varg nga teksti. “Te kuptoj me mire me sy se me fjale
”, janĂ« fjalĂ«t e Donaldit qĂ« menjĂ«herĂ« fansat i kanĂ« interpretuar si …

Bora Zemani së shpejti në kërcim me yjet, publikon pamjet e dukjes së saj në xhirimet e para

Bora Zemani tani mĂ« Ă«shtĂ« njĂ« emĂ«r i njohur pĂ«r veshin e publikut shqiptarĂ«. Ajo Ă«shtĂ« njĂ« nga moderatoret mĂ« tĂ« suksesshme dhe jo vetĂ«m, prezantuesja njihet edhe si aktore dhe kĂ«rcimtare. Pas suksesit mĂ« emisionin e dashurisĂ« “PĂ«rputhen”, Bora Zemanin do e shohim sĂ« shpejti nĂ« “Dancing with the stars”. KĂ«tĂ« e ka lajmĂ«ruar …

Bora Zemani sjell video duke bërë make up, kaq e bukur bëhet

Bora Zemani po mahnit rrjetin me imazhet qĂ« publikon. SĂ« fundmi publikoi njĂ« video duke u grimuar. Madje ajo tregon se si i lyen buzĂ«t pĂ«r t’iu dukur mĂ« tĂ« trasha. KĂ«tĂ« e ndau sigurisht pĂ«r ndjekĂ«st vajza nĂ« rrjetet sociale./InfoKosova/ VIDEO: