Në këtë gjendje shkon Blerona Zeqiri në dasmë

Blerona Zeqiri në shumë aspekte kalon në lajm, duke u munduar që të pozojë gjithmonë në mënyrë interesante. Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të ndryshme, ku shkëlqen çdo herë. Në një imazh të fundit, moderatorja pozon me një selfie nga dasma, ku shihet tejet e thjeshtë dhe bukur. Ju pëlqen?/kosovarja FOTO:

Blerona Zeqiri zbulon planet e saj për dasmën

Blerona Zeqiri mbetet një nga prezantueset që tërheq vëmendje edhe për jetën e saj private. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për emisionin e verës në T7, “Era Verë”, ku është pyetur edhe për planet për dasmë. Ajo tha se më shumë preferon një dasmë më private për t’i ikë rrëmujes por, kur do …

Blerona Zeqiri shkon te frizerka, kaq bukur e ka rregulluar vajza e Shyhrete Behlulit

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të suksesshme në vend, ajo moderon emisionin shumë të ndjekur ‘1 kafe prej shpisë’ në Radio televizionin 21, shkruan Billbordi.net Blerona ka humbur shumë kilogram dhe po duket shumë më ndryshe. Së fundi ajo ka ndarë një imazh të ri ku po duket tejet bukur dhe tërheqëse, ajo në …