Nuk pritej, këngëtari i njohur shqiptar paralajmëron se do i japë fund karrierës

Noizy, ditĂ« mĂ« parĂ« organizoi njĂ« ndejĂ« private me miqtĂ« e tĂ« afĂ«rmit e tij pĂ«r tĂ« kremtuar koncertin e e ri, qĂ« pritet tĂ« mbahet nĂ« muajin gusht nĂ« TiranĂ«, shkruan Billbordi.net TĂ« pranishĂ«m ishin disa nga figurat publike si: Rozana Radi, Miranda Dupi, Loredana Zefi dhe Blerim Destani. Ky i fundit nĂ« njĂ« …