Kopje e babait: Blendi Fevziu publikon foton e rrallë me vajzën e madhe

Ndonëse është shumë aktiv në rrjetet sociale, Blendi Fevziu nuk poston shumë mbi jetën e tij private, ai është babai i dy vajzave, Mishel dhe Alis, me të cilat preferon të ndajë rrallë foto në rrjetet sociale. Një përjashtim gazetari e ka bërë edhe ditën e sotme duke postuar një foto me vajzën e madhe. …