I dedikoi këngë Xhensilës, këngëtari shqiptar tregon mesazhin që i dërgoi Bes Kallaku

NjĂ« nga artistĂ«t mĂ« tĂ« rinj shqiptar poashtu i ri edhe nĂ« moshĂ«, Blerando ka publikuar sĂ«fundmi disa kĂ«ngĂ«, mirĂ«po njĂ«ra prej tyre ka tĂ«rhequr vĂ«mendjen mĂ« shumĂ«, shkruan Billbordi.net I ftuar nĂ« emisionin “ABC e MĂ«ngjesit”, Blerando ka treguar se kĂ«nga me titull “Xhensila” i dedikohet kĂ«ngĂ«tares Xhensila Myrtezajt. Madje, ai ka zbuluar se …

Derisa Xhensila po tregonte veshjen e vajzës, Besi bën gjestin epik (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj pĂ«rpos kĂ«ngĂ«tare e pĂ«rkushtuar nĂ« karrierĂ« ajo Ă«shtĂ« edhe njĂ« nĂ«nĂ« tejet e pĂ«rkushtuar ndaj bijĂ«s sĂ« saj AjkĂ«s, shkruan Billbordi.net KĂ«ngĂ«tarja shpesh ndanĂ« foto dhe video me tĂ«, e sigurisht fama e kĂ«rkon kĂ«tĂ«. SĂ« fundi ajo na tregoi se sa bukur ishte veshur Ajka mĂ« njĂ« fustan princeshash, por ndodhi dhe …

Do shkriheni duke qeshur kur ta shihni si e trembi Bes Kallaku, Xhensilën (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janĂ« ndĂ«r ciftet mĂ« in tĂ« momentit te estradĂ«s, shkruan Billbordi.net Dyshja janĂ« prindĂ«r tĂ« njĂ« vajze dhe janĂ« tejet tĂ« pĂ«rkushtuar ndaj saj duke i plotesuar thuajse cdo deshire. NdĂ«rsa ishtĂ« Besi ai qĂ« sot ndau nje video tejet interesante dhe po aq qesharake. Xhensila po fliste nĂ« telefon …