Fustani me pika ja thekson format e bujshme Beniades, kaq bukur duket

Beniada publikoi një foto të re ne Instagramin e saj. Ajo shihet në fustan me pika derisa shkroi se fustanet me pika i pëlqen. Këtë madje e vërejmë në fotot që ajo publikon pas shpesh shihet e veshur kështu. Nuk munguan as pëlqimet e shumta nga ndjekësit e saj./InfoKosova/ FOTO:

Beniada me fustan të ngushtë, mahnit fansat me linjat e saj

Beniada Nishani ish banorja e Big Brother VIP Albania vetëm po zbukurohet. Së fundmi publikoi një foto ku shihet e rregulluar në detaje, shkruan Billbordi.net Veshur më fustan të ngushtë në pah ka vënë format e saj. Nga fansat e saj të shumtë sigurisht u pëlqye në masë të madhe e u komentua shumë./Billbordi.net/ FOTO:

Beniada dhe Einxhel ‘përballen’ për herë të parë pas debatit të nxehtë me njëra-tjetrën

Dy nga finalistet e BBV, modelja Beniada Nishani dhe modelja Einxhel Shkira do përballen sonte me njëra-tjetrën. Vajzat krijuan një miqësi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” por pas mbarimit të spektaklit nuk u panë më nën shoqërinw e njëra-tjetrës, shkruan Billbordi.net Pas kaq kohësh kur shoqëria e tyre nuk vazhdoj, modelja dhe moderatorja do …