U tha se Donaldi i kopjoi tekstin e këngës së saj, reagon Beatrix Ramosaj

Donaldi zbuloi me një postim në Instagram një rresht nga kënga e re që do të publikojë. “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, shkroi ai. Menjëherë artisti u akuzua për kopjim nga fansat e Beatrixës duke qenë se këngëtarja në këngën “Faj”, që i dedikoi atij shprehej: “Sy në sy pa fjalë …

Donaldi i bën dedikim romantik Borës, fansat e vërshojn: Kopjon, këto ishin fjalët e Trixës për ty

Me anë të një postimi në Instagram, Donaldi na ka treguar pak nga kënga e re. “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, janë fjalët e Donaldit që menjëherë fansat i kanë interpretuar si dedikim për Borën. Mirëpo krahas adhuruesve të çiftit Donald-Bora, të cilët plotë bindje thonë që është dedikimi i rradhës …

Donaldi për vëmendje mban në krah Borën por hedh kunja drejt Trixes

Tashmë është e kotë ti kthehemi një historie që përveç shtatzanive, pati gjithçka si nëpër telenovelat Meksikane, Bora-Donaldi-Trixa u bënë kryefjalë e lajmeve dhe portaleve. Kjo histori mbushi jo vetëm xhepat e tyre por edhe axhendën e karrierën. Donaldi së fundmi ka provokuar zemërimin e atyre që e ndjekin në Instagram, kjo sepse postimi i …

Kështu duket Beatrix Ramosaj pa pikë grimi në fytyrën e saj nga pushimet

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga projektet muzikore dhe më së shumti nga përditshmëria. Së fundi, artistja krahë familjes ka filluar pushimet në bregdet. Nga atje ajo po ndanë imazhe të ndryshme tërheqëse. Së fundi këngëtarja ka ndarë një imazh ku shihet pa grim dhe fytyra e saj duket …

Zbulohet lëvizja që do bëjë së shpejti Beatrix Ramosaj, merr sërish vëmendjen

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”. Teksa pas daljes nga ‘BBV’ lansoi ‘Faj’ dhe “Ma shumë se ti” në bashkëpunim me Dj Geek dhe …

Albërije Hadërgjonaj i ‘nxjerr’ sekretin mbesës së saj, Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar një bisedë që ka pasur me mbesën e saj, Beatrix Ramosajn. E ftuar në emisionin “E diell”, Albërija ka treguar se i kishte shkruar një këngë për historinë e saj të dashurisë, por në fakt Trixa kishte vendosur që të mos e këndonte për të mos marrë më …

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj përplasen në rrjete sociale, ja arsyeja

Moderatorja Bora Zemani e këngëtarja Beatrix Ramosaj janë dy nga emrat që tërheqin më së shumti vëmendje. Të dyja janë të ndjekura mjaft shumë në rrjetet sociale, teksa historia e fundit me Donald Veshaj ka bërë që ato të përfliten mjaft shumë në mediat rozë. Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, Bora …

Beatrix Ramosaj publikon videon që po bën bujë ku ‘thumbon’ hapur Donaldin: “Nuk kam pasur kurrë një burrë”

Ndonëse marrëdhënia mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt ka muaj që ka përfunduar, duket që “thumbat” mes tyre vazhdojnë ende deri në ditët e sotme, shkruan Billbordi.net Së fundmi, këngëtarja postoi në TikTok një video të re, ku kishte përdorur një ‘sound’ në të cilin thuhej: “Paska meshkuj gjithandej më në fund. Ejani të gjithë …