Dalin pamjet: Einxhel dhe Atdheu ishin ne një lidhje dashurie? (VIDEO)

Eixhel Shkira u bë e njohur për publikun shqiptar, pas hyrjes së saj në Big Brother Albania Vip, e sigurisht njihet edhe si modele, shkruan Billbordi.net Jo vetëm për famë, Einxhel ia pa hajrin Big Brother edhe për jetën sentimentale, pasi e gjati dashurin tek dj i njohur kosovar, Dagz. Ata sic duhet janë në …

“Bora iku me Atdheun” Artisti i njohur shqiptar vë në siklet Arjan Konomin ‘live’ dhe e lë pa fjalë, si reagon opinionisti

Pasi doli nga prapa hekurave me bujë të madhe, Cllevio i është rikthyer videove live në Instagram e TikTok aty ku u bë edhe i famshëm e nisi edhe konfiktet e tij me Noizyn. Një ndër personazhet e njohur që shoqëron shpesh Cllevion në videot e tij Live është opinionisti i “Përputhen” Arjan Konomi. Së …

Atdheu i Përputhen fotografohet duke puthur këtë femër

Ish konkurrenti i emisionit Përputhën, Atdhe Xharavina, ka bërë një ndryshim tek vetja e si duket po pelqehet shume, shkruan Billbordi.net Ai u paraqit në publik me një look interesant me flok të prera, teksa flokët e tij të gjata e identifikofshin, por ky stil shihet qe vajzave po ju pelqen edhe me shume. Atdheu …