‘Më ka pëlqyer pa e ditur fare se kush ishte’, Armina flet për Shkëlzen Berishën

Armina Mevlani mbetet në qendër të vëmendjes sa në tv ashtu edhe në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka folur sërisht për raportin me Shkëlzen Berishën. Blogerja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj ku dhe ka treguar sekrete nga njohja dhe pëlqimi për Shkëlzen Berishën. Armina ka treguar se sot ajo dhe Shkëlzen …

Ngjashmëri e frikshme: Gjendet sozia e Armina Mevlanit dhe është një personazh tepër i njohur

Armina Mevlani është një prej vajzave më simpatike të ekranit. Po a e keni vënë re që ngjan me Georgina Rodriguez? Këtë e kanë vënë në dukje dhe ndjekësit e saj. Armina përgjigjet shkurt dhe qartë. Që shumë njerëz ia thonë dhe se mendon se Georgina është shumë e bukur. Flokët dhe tiparet e theksuara …

Armina Mevlani bën deklaratën e papritur: “Jam e frikësuar”

Bukuroshja Armina Mevlani di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes! Së fundmi, ajo ka zhvilluar një “Ask me a question” ku i ka kthyer përgjigje ndjekësve të saj. Mirëpo, dikush e ka pyetur nëse ajo ka menduar që të bëjë zvogëlimin e pjeses se lartme te trupit. Armina ka zbuluar se e ka konsideruar …

Armina Mevlani ankohet për pushimet në Jug: Ti shkon me familjen, e ngjitur të vijnë ca “laca” me varëse floriri

Armina Mevlani ka ndarë eksperiencën e saj nga pushimet në jug të Shqipërisë. Ajo u shpreh e shqetësuar për kushtet dhe çmimet e larta njësoj si në Mykonos, ndërsa shtoi se ka parë që në bregdet derdheshin ujëra të zeza. Blogerja e njohur u shpreh në emisionin “Goca dhe Gra” se një tjetër shqetësim për …

Sara Hoxha e Armina Mevlani marrin ‘mësysh’ ja çfarë u ndodhi

Sara Hoxha njoftoi se do jetë në interviste të emisioni më i ndjekur kohëve të fundit Goca dhe Gra, shkruan Billbordi.net Përmes një Insta Story ajo tha se do jetë në intervistë me Armina Mevlanin, e cila është edhe një bloggere mjaft e njohur. Por në disa story të tjera shihet Armina duke pastruar dyshemenë, …