Arjola Demiri e “gjen” burrin e Ă«ndrrave nĂ« pushime

Arjola Demiri Ă«shtĂ« duke i shijuar pushimet nĂ« Bodrum. Aktorja e mirĂ«njohur duket se po e shijon motin e mirĂ« derisa nuk mungon me imazhe nga atje, shkruan Kosovarja. Ajo Ă«shtĂ« duke i kaluar kĂ«to ditĂ« nĂ« resortin luksozĂ« “Be premium Bodrum”. Dhe, sĂ« fundi ka marr vĂ«mendje me imazhet e reja ku ka pozuar …

Surprizon aktorja Arjola Demiri, prezanton burrin e saj të ëndrrave (FOTO)

Arjola Demiri Ă«shtĂ« duke kaluar disa ditĂ« pushimesh, e sigurisht nuk kanĂ« munguar as fotot nga plazhi e jo vetĂ«m. SĂ« fundmi, ajo ka publikuar njĂ« foto me njĂ« statujĂ«, e pĂ«rbri shkruan: “Burri i Ă«ndrrave tĂ« mia, shaka e zezĂ« kjo nga ato tĂ« miat”. Por çfarĂ« ka dashur tĂ« thotĂ« Arjola me kĂ«tĂ« …

Arjola Demiri lajmërohet nga Stambolli, veshja e saj merr vëmendjen

Arjola Demiri Ă«shtĂ« aktorja e njohur nga ShqipĂ«ria dhe qĂ« nĂ« publik u bĂ« e njohur pĂ«r njĂ« kohĂ« shumĂ« tĂ« shkurtĂ«r. Ajo u bĂ« e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ nĂ« serialin shumĂ« tĂ« popullarizuar, ‘O sa mirë’. NdĂ«rsa fama e saj preku kulmin si banorĂ« e Big Brother Vip, ku me lojĂ«n e …

Pa dhe me grim: Do habiteni nga ky transformim i Arjola Demirit (VIDEO)

Aktoren e talentuar Arjola Demiri tashmĂ« e njohim tĂ« gjithĂ«, disa nga serialet e disa nga filmat ku ajo ka marrĂ« pjesĂ«, shkruan Billbordi.net Ajo di shumĂ« mirĂ« se si tĂ« marr vĂ«mendje nĂ« paraqitjet e saj ku shpesh bĂ«het pjesĂ« e shtypit rozĂ«. SĂ« fundi Arjola ka ndarĂ« njĂ« video mjaftĂ« interesante nĂ« llogarinĂ« …