“Bora iku me Atdheun” Artisti i njohur shqiptar vë në siklet Arjan Konomin ‘live’ dhe e lë pa fjalë, si reagon opinionisti

Pasi doli nga prapa hekurave me bujë të madhe, Cllevio i është rikthyer videove live në Instagram e TikTok aty ku u bë edhe i famshëm e nisi edhe konfiktet e tij me Noizyn. Një ndër personazhet e njohur që shoqëron shpesh Cllevion në videot e tij Live është opinionisti i “Përputhen” Arjan Konomi. Së …